Thursday, July 24, 2014

How Many Dishes Do You Have??

To make this product necessary??

340+ people thought they needed to spend $19.99 on a mat to make standing there doing dishes less fatiguing. Is that even a word? What if all these years I'm not even doing dishes the right way so that's why I'm not all exhausted afterwards? Even more concerning is that this rug normally retails for $119!!! 

1 comment:

  1. I have a $20 rug for doing dishes it's memory foam lol